Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 11 in /home/qkrlrmzb/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت خرید چکمه پلاستیکی کوتاه خز دار - لیماگام

قیمت خرید چکمه پلاستیکی کوتاه خز دار

چکمه پلاستیکی کوتاه شاید با خود فکر کنیم کاربردی برای ما ندارد اما دامنه استفاده بالایی دارد مخصوصا در کار کشاورزی برای کشاورزان و دامداران و کسانی که فعالیت کاری آنان طوری است که یا با آلودگی ها سر و کار دارند یا در معرض آب و باران و رطوبت هستند استفاده از این چکمه بسیار برایشان لازم و ضروری است . از آنجایی که پا عضو مهم و کلیدی بدن انسان می باشد لذا مراقبت و استفاده از یک کفش مناسب برای انجام کا را ضروری می‌کند .

قیمت خرید چکمه پلاستیکی کوتاه خز دار

رنگهای متنوع چکمه پلاستیکی کوتاه

رنگهای متنوع چکمه پلاستیکی کوتاه

چکمه های پلاستیکی به جز استفاده هایی برای کارهایی مثل کشاورزی ، دامداری ، و‌ کشتارگاه ها و کارخانه های صنعتی که پای کارگران در معرض رطوبت آب و آلودگی هاست مصارف خانگی نیز دارند و افراد زیادی برای کارهای منزل برای پوشش پا در مقابل آب و آلودگی از این چکمه ها استفاده می کنند . مثلا در مناطق شمالی برنج کاران زمان زیادی را در شالیزار ها طی می کنند که تماس مستقیم آب با پای کشاورزان می تواند موجب بیماری های مفصلی و غیره شود و این پوشش پلاستیکی برای پاها که در سایز های مختلف تولید می شود و نوع ساق بلند آن برای این کشاورزان مناسب بوده است تا حد زیادی توانسته تاثیر گذار باشد .

این چکمه ها در نوع ساق بلند و ساق کوتاه تولید می شوند و در دو نوع زنانه و مردانه که با سایزهای استاندارد کفش های زنانه و مردانه در قالب چکمه تولید می شوند البته چون این چکمه ها یک دست هستند یعنی دارای زیپ و بند و غیره نمی باشند از لحاظ سایز کمی بزرگتر از کفش معمولی هستند که در زمان پوشیدن راحت پوشیده شوند .

در یک فروشگاه چکمه پلاستیکی شما با طرح و رنگ های مختلفی مواجه می شوید که البته این تنوع معمولا در طرح های کودکانه است که با طرح و رنگ های مختلف و شاد و همچنین نمونه های خزدار برای استفاده کودکان مخصوصا در مناطق با بارندگی بالا مناسب می باشد .

فروشگاه بزرگ چکمه پلاستیکی کوتاه زنانه

فروشگاه بزرگ چکمه پلاستیکی کوتاه زنانه

تنوع طرح و رنگی که در مدل های کودکانه چکمه های پلاستیکی موجود است در سایز های بزرگ آن معمولا نیست و این به این دلیل است که کودکان معمولا در بیرون منزل برای بازی نیز از آن استفاده می کنند یا حتی در زمستان که فروش این چکمه ها افزایش می یابد برای استفاده در برف بسیار کاربردی می باشد .چکمه پلاستیک مشکی معمولا مردانه بوده و مردانی که برای کارشان نیاز به استفاده داشته باشند این رنگ را ترجیح می دهند .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما