Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home/qkrlrmzb/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
توزیع عمده دمپایی بیمارستانی قم - لیماگام

توزیع عمده دمپایی بیمارستانی قم

دمپایی یکی از ملزومات مهم بیمارستان می باشد که انواع مختلفی از آن برای بیماران پرسنل و خدمتکاران تهیه می شود. توزیع و خرید عمده دمپایی بیمارستانی قم که یکی از بیمارستان های پر رفت و آمد کشور می باشد به صورت مستقیم و خصوصی خریداری می شود. این دمپایی ها باید با کیفیت ایده آل و مواد اولیه عالی تولید شده است. زیرا به دلیل حساسیت بالای بیماران از مواد شیمایی از بکار بردن این مواد در دمپایی های بیمارستانی منع گردیده است و با کیفیت ترین مواد اولیه آن را تولید و روانه بازار ها می کنند.

توزیع عمده دمپایی بیمارستانی قم

متریال ضد حساسیت دمپایی بیمارستانی قم

متریال ضد حساسیت دمپایی بیمارستانی قم دمپایی های بیمارستانی چند متریال خوب و برگزیده نسبت به دمپایی های عادی و معمولی داشته‌اند و یکی از این متریال ها ضد حساسیت بودن آن می باشد که حتی افراد دیابتی هم می توانند از آن استفاده کنند.

یکی دیگر از متریال دمپایی بیمارستانی انعطاف پذیری بالای آن و سبک بودن آن می باشد که حمل و نقل آن آسان می باشد و بیمار نیاز به تحمل و سنگینی دمپایی را ندارد.

دمپایی باید از جنسی باشد که کف آن لیز نباشد و با اطمینان کامل بیمار بتواند از آن استفاده کند. زیرا این دمپایی ها در حمام و سرویس بهداشتی های بیمارستان هم استفاده می شود و طوری باید طراحی شود که بر روی کاشی و سرامیک سر نخورند تا فاجعه ای بزرگ به بار آید.

دمپایی های پرسنل و کارکنان بیمارستان اغلب پشت بند دار می باشد و کمی پاشنه طبی دارد تا در طولانی مدت پا و کمر آن ها دچار آسیب دیدگی نشود.

فروش انواع دمپایی بیمارستانی قم

فروش انواع دمپایی بیمارستانی قم دمپایی بیمارستانی در انواع مختلف در سراسر کشور به صورت عمده و جزئی در کارگاه های تولید دمپایی پلاستیکی عرضه می گردد.

شما می توانید به صورت مستقیم و حضوری برای بیمارستان ها به صورت عمده سفارش دهید و در انواع طرح و رنگ برای بیماران و پرسنل و پرستاران خریداری کنید تا هم ارزان تر و هم در سریع ترین زمان تحویل بگیرید.

انواع دمپایی بیمارستانی قم در رنگ بندی های آبی و صورتی و سفید می باشد که گاها برای بخش اتاق عمل از رنگ سبز هم خریداری شده است.

در این وضعیت قرمز کرونا در شهر قم که تعداد بیماران بالا بوده و بیمارستان احتیاج بیشتری به دمپایی های یک بار مصرف داشته ما این امکان را برای متقاضیان بیمارستان فراهم کرده ایم که به صورت غیر حضوری و آنلاین در سایت کارگاه تولیدی ما تعداد و طرح دمپایی را ثبت کنند تا در اسرع وقت و قیمت مقرون به صرفه در جلوی درب بیمارستان ها تحویل بگیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما