Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 11 in /home/qkrlrmzb/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
شرکت تولیدی دمپایی سرویس بهداشتی - لیماگام

شرکت تولیدی دمپایی سرویس بهداشتی

دمپایی سرویس بهداشتی توسط شرکت تولید کننده آن در رنگ، جنس، مدل و سایزهای مختلفی تولید می شود که مشخصات هر کدام با دیگری متفاوت بوده است، این مرکز محصولات تولید شده را عمده، بدون واسطه و حتی سفارشی وارد بازار های سراسر کشور می کند که به دلیل بدون واسطه بودن دارای نرخ های ارزانی هستند.

شرکت تولیدی دمپایی سرویس بهداشتی

بهترین مدل دمپایی سرویس بهداشتی پلاستیکی

بهترین مدل  دمپایی سرویس بهداشتی پلاستیکی بهترین مدل دمپایی سرویس بهداشتی پلاستیکی از زیبایی و کیفیت خوبی برخوردار بوده و کف آنها به گونه ای طراحی و ساخته شده که لیز نباشند، چون بیشتر آنها دارای کف آج دار و یا دارای تورفتگی و برآمدگی هستند که در حین استفاده بر روی کاشی و سرامیک سر نخواهند خورد.

دمپایی سرویس بهداشتی دارای طرح، رنگ و مدل های مختلفی بوده و در سایزهای مختلفی وارد بازار می شود که نیاز همه مشتریان را پوشش می دهد، همچنین بسیار نرم و انعطاف پذیر بوده و با شستشوی مدام تغییر شکل نخواهد داد و رنگ ثابتی نیز دارد و به دلیل وزن سبک آن راحتی و امنیت را برای استفاده کننده به همراه دارد.

انواع مدل دمپایی دستشویی دارای دوام و استحکام بالایی بوده و چسبندگی خوبی به سرامیک و کاشی دارد و در انواع مدل های فانتزی، شیک و زیبا در نمونه های زنانه و مردانه وارد بازار می شود. مدل های جدید آنها نیز با موادی ساخته شده اند که آنتی باکتریال بوده آلودگی های موجود در سرویس بهداشتی را جذب نمی کند.

فروش ویژه دمپایی سرویس بهداشتی پسرانه

فروش ویژه  دمپایی سرویس بهداشتی پسرانه خرید و فروش ویژه دمپایی سرویس بهداشتی پسرانه به وفور انجام می شود چون این محصول استفاده های زیادی در همه ی خانواده ها داشته است، همچنین به دلیل مدل های متنوعی که در طیف های مختلف آن وجود دارد حق انتخاب مشتریان را در هر سلیقه ای بالا برده است.

دمپایی حوله ای پسرانه و پلاستیکی بیشترین خریداران را داشته به بسته به کیفیت و مدل نیز در قیمت های مختلفی به فروش می رسد که نرخ عمده آن ارزانتر است و در صورتی که بدون واسطه و مستقیم خریداری شود از صرفه بالایی برخوردار می باشد.

جنس این دمپایی فوم، پلاستیکی و لاستیکی است که هر کدام از مشخصات مختص به خود برخوردار بوده است، این محصول در دو نوع جلو بسته و جلو باز عرضه می شود که برای سرویس بهداشتی اکثرا از نوع جلو باز انتخاب شود و اساسا انتخاب آن به سلیقه هر فردی بر می گردد. لذا برای خرید این محصول باید به کیفیت و لیز نبودن آن توجه نمود تا در حین استفاده امنیت و ایمنی خوبی داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما