Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 16 in /home/qkrlrmzb/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروشنده عمده چکمه پلاستیکی مرغوب - لیماگام

فروشنده عمده چکمه پلاستیکی مرغوب

چکمه پلاستیکی یک نوع کفش کار می باشد که معمولاً از آن در محیط های مختلف کاری استفاده شده و توسط آن ایمنی و سلامتی لازم برای پاها را تامین می نمایند. این چکمه از بهترین مواد اولیه تولید شده و در برابر رطوبت و انواع ضربه ها و آسیب ها مقاومت بسیار بالایی دارد. ما در این مجموعه اینترنتی به عنوان فروشنده عمده چکمه پلاستیکی مرغوب به فعالیت مشغول هستیم. برای خرید بهترین این محصول با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

فروشنده عمده چکمه پلاستیکی مرغوب

ویژگی های چکمه پلاستیکی مرغوب چیست؟

ویژگی های چکمه پلاستیکی مرغوب چیست؟ چکمه پلاستیکی در واقع نوعی کفش کار است که اندازه آن از کفش های معمولی کمی بزرگ تر بوده و از آن در محیط های کاری و صنعتی استفاده های فراوانی می شود.
این نوع کفش اگر از نوع مرغوب و باکیفیت آن انتخاب شود، می تواند ایمنی فراوانی برای پاها به وجود آورد.

و اما در این قسمت به برخی از مهمترین ویژگی های چکمه پلاستیکی مرغوب اشاره می کنیم:

  • این چکمه ها همانگونه که از اسم آنها پیداست با استفاده از مواد پلاستیکی ساخته شده اند. این مواد از نوع بسیار مرغوب و با کیفیت انتخاب شده و می توانند از پاها در برابر انواع مواد شیمیایی و اسیدی محافظت نماید.
  • برای طراحی این چکمه ها تمامی استانداردهای طبی و بهداشتی لازم در نظر گرفته شده و استفاده از آنها حتی برای مدت زمان طولانی هیچ گونه آسیبی به ستون فقرات و کمر انسان وارد نمی کند.
  • کف این چکمه ها آج هایی وجود دارند که نه زیاد بلند و نه چندان کوتاه هستند و وجود آنها از لیز خوردن در سطوح صاف و مرطوب جلوگیری به عمل می آورد.
  • داخل این چکمه ها آستر ضد عرق وجود دارد که از آسیب دیدن پوست پا و ایجاد بیماری های قارچی و پوستی جلوگیری به عمل می آورد.

قیمت خرید چکمه پلاستیکی مرغوب

قیمت خرید چکمه پلاستیکی مرغوب قیمت خرید چکمه پلاستیکی در بازارهای کشورمان با توجه به پارامترهای مختلفی تعیین می شود که مهمترین آنها برند تولید کننده، جنس مواد اولیه و ابعاد و اندازه چکمه می باشد. شایان ذکر است که اکثر این محصولات دارای ساق بلندی می باشند که به خوبی قسمت بالای مچ پا را پوشش می دهند و از نفوذ انواع مایعات به درون چکمه جلوگیری به عمل می آورند.
کفی به کار رفته در بسیاری از نمونه های پرفروش و محبوب این چکمه ها، از جنس پی وی سی است؛ همچنین در قسمت سر پنجه های آنها لایه های فولادی تعبیه شده است که از پای افراد در برابر ضربه ها و فشارهای مختلف محافظت می نمایند و بهترین انتخاب برای کارگاه های صنعتی، نیمه صنعتی و انجام امور کشاورزی به شمار می روند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما