فروش بی واسطه دمپایی ژله ای بچه گانه

دمپایی در واقع نوعی پوشیدنی بوده که بیشتر در محیط خانه از آن استفاده می شود و به طور کامل پا را نمی پوشاند. دمپایی ها معمولاً در کفش کن قرار داده نمی شوند. انواع مختلف دمپایی وجود دارند که از جمله آنها می‌توان به دمپایی‌ پلاستیکی، اسفنجی و چرمی اشاره کرد.

دمپایی ها مختص سن یا جنس خاصی نبوده و برای همه افراد مورد استفاده قرار می گیرند و به همین دلیل در سایزهای مختلف ساخته شدند. دمپایی ژله ای بچه گانه یکی از انواع این دمپایی هاست. ویژگی‌های یک دمپایی ژله ای بچه گانه چگونه است و کاربرد آن برای بچه ها به چه صورت می باشد.

فروش بی واسطه دمپایی ژله ای بچه گانه

ویژگی های یک دمپایی ژله ای مناسب

ویژگی های یک دمپایی ژله ای مناسب

سبک ساده و تکراری دمپایی های سالیان گذشته حس زیبایی طلبی افراد و به ویژه خانم ها و کودکان را برطرف نکرده و به همین دلیل کارخانه های تولید دمپایی انواع جدید و بسیار زیبای از این محصول را به بازار عرضه کرده اند.

 دمپایی های ژله ای بیشتر برای خانم ها و کودکان و به ویژه دختر ها به بازار عرضه شده اند. این دمپایی ها به وسیله دستگاه های مخصوص تولید دمپایی ژله ای که مجهز به سیستم های خاص تزریق هوا به دمپایی هستند ساخته می شوند و همین مسئله باعث می‌شود که وزن بسیار کمی داشته باشند.

 از مشخصات این دمپایی ها این است که نرم و سبک می باشند و پوشیدن آن به ویژه برای کودکان باعث می شود که نوعی چسبندگی بین پا و دمپایی ایجاد شده و در نتیجه هنگام در آغوش گرفتن بپه ها دمپایی از پای بچه نمی افتد.

در تولید این دمپایی ها از مواد پلی اتیلنی مرغوب استفاده شده تا خاصیت نرم و الاستیک بالایی داشته باشند. گاهی در حین فرآیند تولید این دمپایی هر از مواد آکریلیک استفاده می شود تا ظاهر زیبایی به آنها ببخشند. البته این نوع دمپایی های دارای مواد آکریلیک بیشتر برای دختران مورد استفاده قرار می گیرند.

کاربرد انواع دمپایی ژله ای بچه گانه

کاربرد انواع دمپایی ژله ای بچه گانه

اولین تولیدات دمپایی های ژله ای بیشتر برای منزل و به خصوص برای بچه ها ساخته شدند. اما به تدریج انواع دمپایی ژله ای زنانه و مردانه نیز به بازار عرضه گردیدند.

استفاده از این دمپایی ها فقط مختص منزل نبوده و جدیدا انواع دمپایی ژله ای بیمارستانی و استخری به بازار عرضه شده اند.

 در مورد دمپایی های ژله ای بچه گانه نیز دو نوع مخصوص منزل و  استخر در بازار وجود دارند.

 استفاده از دمپایی های ژله ای برای کودکان یک حسن بزرگ دارد و آن این است که در استخر ها و یا بر روی کفپوش های پلاستیکی یا سرامیکی خاصیت چسبندگی این دمپایی ها باعث می شود که بین این نوع دمپایی و سطوح صاف و لیز چسبندگی مختصری ایجاد شده و همین مسئله باعث می‌شود که از لیز خوردن و سر خوردن کودکان و بزرگسالان در این اماکن جلوگیری شود.

 این نوع دمپایی ها مختص منزل نبوده و جدیدا انواع دمپایی بیمارستانی و دمپایی استخری ژله ای نیز به بازار عرضه شده اند.

خرید جدیدترین مدل دمپایی ژله ای بچه گانه

خرید جدیدترین مدل دمپایی ژله ای بچه گانه

اگر در زمینه فروش کفش به خصوص کفش و دمپایی بچه گانه مشغول به فعالیت هستید می‌دانید که رمز موفقیت در فروش این محصولات داشتن تنوع رنگ و مدل زیاد می باشد. زیرا بچه ها به رنگهای شاد و براق علاقه بیشتری دارند.

 دمپایی های ژله ای بچه گانه به عنوان جدیدترین مدل دمپایی با رنگ های شفاف و روشن و خاصیت نرم بودن گزینه های بسیار مناسبی برای ایجاد تنوع در مغازه می باشند به خصوص اینکه نوع آکریلیک آنها بسیار جذاب و زیبا می باشند.

 برای خرید جدیدترین مدل دمپایی ژله‌ای بچه گانه می توانید با کارشناس فروش ارتباط برقرار نموده و ضمن کسب اطلاعات در زمینه انواع مدل های این نوع دمپایی نسبت به سفارش آن اقدام نمایید.

سفارش ما در اسرع وقت و برای هر مکانی که شما اعلام نمایید با رعایت شرایط حمل و نقل سالم ارسال می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما