Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 28 in /home/qkrlrmzb/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروش دمپایی پلاستیکی E.V.A جدید به قیمت کارخانه - لیماگام

فروش دمپایی پلاستیکی E.V.A جدید به قیمت کارخانه

دمپایی پلاستیکی E.V.A جدید نوعی از دمپایی های هستند که در مکان های مرطوب مانند حمام قابل استفاده می باشند. این دمپایی ها در انواع زنانه و مردانه تولید شده و به همین دلیل هر یک از مدل های آن دارای طرح های مختص خانم ها یا آقایان می باشد.

فروش دمپایی پلاستیکی E.V.A جدید به قیمت کارخانه

دمپایی پلاستیکی E.V.A چه خصوصیاتی دارد؟

دمپایی پلاستیکی E.V.A چه خصوصیاتی دارد؟دمپایی نوعی پاپوش سبک است که از مواد اولیه مختلف تهیه شده و در مکان های گوناگون قابل استفاده است. امروزه انواعی از دمپایی هایی تولید می شوند که می توان آنها را به راحتی در فضای منزل استفاده کرد. این گونه پاپوش ها از آسیب زدن به پا جلوگیری نموده و از طرفی از کثیف شدن کف پا نیز خودداری می کنند.

مواد اولیه مختلفی برای تهیه و تولید دمپایی به کار برده می شود که دمپایی پلاستیکی E.V.A دسته ای از آنها می باشد.

از جمله خصوصیات دمپایی پلاستیکی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ساخت داخل
  • تولید شده با برند های مختلف و در مدل های گوناگون
  • سبک ورن و راحت
  • تولید در رنگ های مختلف زنانه و مردانه
  • سایز های مختلف
  • با کیفیت و محافظ کف پا

از آن جا که جنس این دمپایی ها از مواد پلاستیکی است بنابراین بهترین گزینه مناسب برای استفاده در محیط های مرطوب مانند استخر و حمام می باشند. این گونه دمپایی ها در چنین فضا هایی خراب نشده و از طرفی از سر خوردن افراد نیز جلوگیری می نمایند.

بهترین موارد مصرف دمپایی E.V.A

بهترین موارد مصرف دمپایی E.V.Aمصرف دمپایی E.V.A در همه مکان ها صورت می گیرد. از آن جا که این مدل از دمپایی بسیار سبک است و از طرفی از استحکام و مقاومت خوبی برخوردار است از این رو بسیاری از افراد ترجیح می دهند در مکان های مختلف غیر رسمی از آن استفاده نمایند.

از طرفی از آن جا که این پاپوش ها در انواع مدل های زنانه و مردانه تولید می شوند به همین دلیل به راحتی آقایان و خانم ها می توانند مدل مورد نظر را از بین متنوع ترین نمونه های دمپایی انتخاب نمایند.

رنگ بندی موجود در دمپایی به گونه ای که امکان استفاده از آن را در هر مکانی فراهم می کند. دمپایی های ای وی آ از آن جا که پلاستیکی هستند بنابراین در زمان سفر به عنوان بهترین کفش می توانند مورد استفاده قرار گیرند.

دوام و استحکام این دمپایی ها به شکلی است که امکان استفاده از آن را در مدت زمان طولانی بدون هیچ گونه آسیبی فراهم می سازد.

استخر ها، حمام ها، کنار ساحل و رودخانه بهترین موارد مصرف دمپایی E.V.A را نشان می دهند.

تولید بهترین نوع دمپایی پلاستیکی E.V.A

تولید بهترین نوع دمپایی پلاستیکی E.V.Aبه طور کلی مواد پلاستیکی مانند دمپایی E.V.A از محصولات پتروشیمی و مشتقات نفتی به دست می آیند. در هر نوع دمپایی بنا به نرمی و کیفیت مورد نظر مواد اولیه متناسب با آن مورد استفاده قرار می گیرند.

پس از انتخاب مواد اولیه که بیشتر به شکل گرانول هستند آنها را ذوب کرده و به مدل های مختلف و در قطعات متنوع برش می دهند. پس از آن با کمک دوخت، چسب زدن یا سایر روش ها قطعات برش خورده به یکدیگر متصل می شوند.

روش دیگری نیز برای تولید دمپایی E.V.A به کار برده می شود که با استفاده از قالب های فلزی صورت می گیرد. در این روش دیگر از قطعات پیوسته استفاده نمی شود. بلکه مواد اولیه درون قالب های فلزی که به اندازه دمپایی مورد نظر هستند ریخته شده یا به اصطلاح تزریق می شوند. پس از آن این مواد سرد شده و شکل نهایی دمپایی را به خود می گیرند.

در این شیوه موادی که برای تولید دمپایی به کار برده می شوند لازم است تا ذوب شده و قابلیت عبور از سوراخ های موجود در قالب را به دست آورند.

بهترین دمپایی پلاستیکی آن است که ضمن برخورداری از کیفیت مناسب دارای طول عمر مفید بوده و از طرفی زیبایی خاص خود را نیز داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما