Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 12 in /home/qkrlrmzb/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروش عمده دمپایی E.V.A استخری - لیماگام

فروش عمده دمپایی E.V.A استخری

دمپایی E.V.A عمده یک محصول باکیفیت و منحصر به فرد است و یک نوع دمپایی جدید و بروز است که امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی با ایده و خلاقیت های کارشناسان در کارخانه های تولید این نوع دمپایی را طراحی کردند که

فروش عمده دمپایی E.V.A استخری

بروزترین مدل از دمپایی E.V.A حمام

بروزترین مدل از دمپایی E.V.A حمام دمپایی E.V.A یک نوع دمپایی بروز که جدیدترین مدل روز دنیا است و از ویژگی های زیادی برخوردار است این دمپایی از الیاف و لایه های پلاستیکی و ضخیم برای این نوع دمپایی طراحی شده است که کارایی آن بسیار پیشرفت و توسعه یافته تر نسبت به دمپایی های دیگر است.

این دمپایی از نظر رنگ، مدل، جنس، طراحی و پوشش رویه آن نسبت به دیگر دمپایی ها تفاوت چشم گیری دارد که یکی از تفاوت این دمپایی ها از نظر رنگ در های متنوع تیره و روشن، فانتزی مثل مشکی، قرمز، زرد، سبز، ابی و غیره طراحی شده اند که هر فردی می تواند با سلیقه فردی خود این محصول را خریداری کند.

این نوع دمپایی از نظر جنس رویه آن معمولاً پلاستیکی، ژله ای است که یکی از ویژگی های آن برای راحتی پا داخل این دمپایی های E.V.A لایه های داخلی کفش است که انسان می تواند به راحتی با این کفش ها راه برود.

از نظر طراحی هم به صورتی طراحی شده که برای دمپایی روفرشی، حمام، آشپزخانه، داخل محیط حیاط استفاده می شود و هر کدام برای هر مکانی تفاوت هایی دارد برای مثال دمپایی E.V.A برای داخل حمام به دلیل سطح کف دار و امکان بروز حوادثی مثل لیز خوردن است پس این دمپایی ها به طوری طراحی شده که کف دمپایی ها از کنگره ها و طرح های مختلف بر کف دمپایی طراحی شده تا از بروز زمین خوردن در سطح کفی لیز حمام جلوگیری شود.

البته که یک مدل دمپایی E.V.A هم برای روی روفرشی وجود دارد که از نظر طراحی تولید شده است که طراحی رویه آن از گل، پشم های ابریشمی، پاپیون های متنوع طراحی شده و دمپایی را زیبا تر می کند. و لایه آن از از های ژله ای و استاندارد است و پا درد را کاهش و باعث راه رفتن راحت تر را برای شما فراهم می سازد.

مراکز خرید دمپایی E.V.A مردانه

مراکز خرید دمپایی E.V.A مردانه فروش دمپایی E.V.A پس از تولید در شرکت ها و کارخانه های مورد نظر در بسته بندی ها و جعبه های مختلف به صورت عمده به مغازه های سطح شهر و همچنین انبار های مختلف هدایت می شود همچنین این دمپایی ها را شما می توانید با مراجعه به دمپایی فروشی ها یا فروشگاه های مختلف فروش دمپایی مراجعه و محصول خود را با سلیقه خود خریداری کنید.

برای خرید دمپایی عمده که اگر شما مغازه دار هستید و در سطح شهر در حال حاضر فروش دمپایی و کفش هایی با برند ها معتبر مثل E.V.A دارید می توانید با مراجعه به شرکت های تولید محصول را به صورت عمده از کارخانه سفارش و مبلغ مورد نظر را بپردازید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما