Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 22 in /home/qkrlrmzb/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروش فوق العاده دمپایی E.V.A شیک - لیماگام

فروش فوق العاده دمپایی E.V.A شیک

فروش فوق العاده دمپایی E.V.A شیک باعث شده به طور قابل توجه ای تعداد مشتریان جدید و قدیمی افزایش یابد چون محصول با قیمت و کیفیت باورنکردنی در اختیار مشتریان گذاشته می شود.

دمپایی E.V.A دارای لایه لاستیکی eva است که بسیار راحت، نرم، سبک و کاملا بهداشتی می باشد به همین دلیل هنگام راه رفتن با آن احساس خوبی به شما می دهد.

فروش فوق العاده دمپایی E.V.A شیک

نکات مهم در انتخاب دمپایی E.V.A شیک

نکات مهم در انتخاب دمپایی E.V.A شیک نکات مهم در انتخاب دمپایی E.V.A صادراتی شامل گزینه های زیر می شوند:

  • در هنگام خرید به راحتی دمپایی توجه کنید.
  • توجه نمایید که هوا باید به خوبی داخل دمپایی نفوذ پیدا کند و از عرق کردن پاها جلوگیری کند.
  • برای اطمینان از کیفیت دمپایی به سراغ برند های معتبر بروید.

دمپایی که دارای کفی پلاستیکی eva می باشد می تواند حس خوبی را در هنگام راه رفتن تقدیم شما کند چون انعطاف پذیر، مستحکم و دوام خوبی دارد و شما می توانید تا چندین سال از آن استفاده کنید یکی از ویژگی های مهم این نوع دمپایی قابلیت تنفس خوب آن می باشد یعنی پا ها در آن عرق نمی کنند که این می تواند از بو گرفتن پا جلوگیری کند.

این نمونه دمپایی را می توانید به عنوان دمپایی روفرشی، دمپایی حمام، حمام سرویس بهداشتی و دمپایی حیاط از آن استفاده کنید کفی آن دارای شیارهایی می باشد که مانع از لیز خوردن دمپایی می شود تولید دمپایی E.V.A مطابق با تمام اصول و استاندارد های بهداشتی و روز دنیا انجام می شود.

در رنگ و مدل های متنوعی تولید می شود و به دو صورت جلو باز و جلو بسته وجود دارد و شما می توانید مدل های جلو باز را برای فصل تابستان و جلو بسته را برای فصل زمستان خرید کنید قابلیت شست و شوی عالی دارد که این می تواند از نظر بهداشتی بسیار مهم و بی نظیر باشد.

بهترین دمپایی روفرشی برای خانه هایی محسوب می شود که دارای کف پوش های چوبی می باشند تا در هنگام راه رفتن دچار خستگی نشوید.

قیمت خرید دمپایی E.V.A استخری

قیمت خرید دمپایی E.V.A استخری قیمت خرید دمپایی E.V.A استخری با توجه به تغییرات نرخ ارز هر روز با نوساناتی همراه می باشد البته نوع برند، کیفیت، نوع خرید، طرح و مدل و قانون عرضه و تقاضا هم روی قیمت تاثیر گذار هستند علاوه بر قیمت در هنگام خرید این نوع دمپایی باید به گزینه های زیر توجه بفرمایید:

  • کفی دمپایی استخری باید صاف نباشد تا شما در هنگام راه رفتن آن دچار لیز خوردگی نشوید و در هنگام خرید حتما به این نکته توجه بفرپایید.
  • برای استخر دمپایی های لاانگشتی و جلو باز را خرید کنید.
  • برای اطمینان از کیفیت محصول به سراغ برند های معتبر بروید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما