Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home/qkrlrmzb/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت خرید دمپایی چرم مردانه طبیعی - لیماگام

قیمت خرید دمپایی چرم مردانه طبیعی

فصل تابستان به دلیل گرمایی که دارد گاها می‌تواند اذیت کننده باشد و لذا با توجه به همین تغییرات آب و هوایی ما مجبوریم از لباس‌ها و پاپوش‌های تابستانه استفاده کنیم. دمپایی چرم مردانه طبیعی یکی از این انواع پاپوش‌ها است. قیمت خرید و فروش دمپایی چرم مردانه طبیعی بسته به پارامترهای مختلفی تعیین می‌شود که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به کیفیت چرم، جنس چرم طبیعی استفاده شده در تولید دمپایی، طرح دوخت کفش و … اشاره کرد. 

قیمت خرید  دمپایی چرم مردانه طبیعی

مواد اولیه دمپایی چرم مردانه

مواد اولیه  دمپایی چرم مردانه دمپایی چرمی مردانه در انواع مختلفی تولید می‌شود و لذا بسته به شکل ظاهری دمپایی و دیگر پارامترها نوع مواد اولیه استفاده شده در تولید دمپایی چرم مردانه می‌تواند متفاوت باشد اما به طور کلی تمام دمپایی چرم مردانه از یکسری مواد اولیه یکسان تشکیل می‌شوند که عبارتند از:

  • چرم: چرم استفاده شده در تولید دمپایی مردانه می‌تواند به صورت طبیعی یا مصنوعی باشد. چرم طبیعی از پوست حیواناتی مثل گوسفند؛ گاو؛ خرس و حتی حیواناتی مثل مار به دست می‌آید. در مقابل اما چرم غیرطبیعی که به چرم دست ساز انسان هم شهرت دارد اصولا از مواد اولیه نفتی تشکیل می‌شود. به صورت کلی کیفیت چرم غیرطبیعی از چرم طبیعی کمتر است اما اگر از چرم اصل غیرطبیعی برای تولید کفش استفاده شود قطعا کیفیتی نزدیک به چرم طبیعی باکیفیت و اصل خواهد داشت. اما به صورت کلی چرم طبیعی از کیفیت بالاتر و در نتیجه قیمت به نسبت بالاتری نسبت به چرم غیرطبیعی یا مصنوعی برخوردار است. 
  • کفی دمپایی مردانه: یکی دیگر از اجزای مهم دمپایی‌های طبیعی مردانه، کفی آن‌ها است. کیفیت کفی یکی از نکات بسیار مهم در خرید دمپایی است زیرا اگر کفی دمپایی از کیفیت بالایی برخوردار نباشد در دراز مدت به پا و ستون فقرات شخص فشار وارد می‌کند و لذا پس از مدت کوتاهی راه رفتن برای فرد بسیار سخت و دشوار خواهد شد.
  • نخ یا چسب استفاده شده برای دوخت دمپایی: نوع دوخت و تمیزی آن نیز در کیفیت و همچنین زیبایی و طول عمر دمپایی چرم مردانه بسیار مهم است. اصولا از نخ کفش دوزی و همچنین چسب‌‌های شیمیایی مخصوص برای تولید دمپایی مردانه استفاده می‌شود که در این بین نخ کفش دوزی اگر کیفیت قابل قبولی داشته باشد گزینه‌ای بسیار مناسب‌تر است. 

فروشگاه انواع دمپایی چرم مردانه اسپرت

فروشگاه انواع  دمپایی چرم مردانه اسپرت روش‌های مختلفی برای خرید انواع دمپایی چرم مردانه از جمله دمپایی چرم اسپرت، دمپایی چرم عربی و … وجود دارد که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به خرید فیزیکی، خرید تلفنی، خرید اینترنتی و … اشاره کرد. اما در این بین خرید اینترنتی مزایای بسیار منحصر به فردی دارد.

این سایت یکی از فروشگاه‌های اینترنتی عرضه کننده انواع دمپایی چرمی مردانه اسپرت است و از این طریق می‌توانید این نوع دمپایی‌ها را سفارش دهید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما