Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home/qkrlrmzb/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت عمده چکمه پلاستیکی اصفهان - لیماگام

قیمت عمده چکمه پلاستیکی اصفهان

چکمه پلاستیکی اصفهان مانند سایر پاپوش ها برای حفاظت از پاها درکارهای کشاورزی، دامپروری و برخی مشاغل دیگر مانند محیطهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. در ساخت این چکمه ها از لاستیک استفاده شده و همین امر موجب استحکام آن می شود و مقاومت آن را افزایش می دهد و قابل استفاده در محیطهای مختلف می‌ باشد. برای خرید می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

قیمت عمده چکمه پلاستیکی اصفهان

مزیت چشمگیر چکمه پلاستیکی اصفهان

مزیت چشمگیر چکمه پلاستیکی اصفهان   برای خرید چکمه پلاستیکی باید ابتدا به ویژگیهای آن توجه داشته باشید و کالایی را خریداری کنید که دارای مزیت هایی باشد که مورد استفاده شما قرار گیرد.

در بیان مزیت چکمه پلاستیکی اصفهان باید گفت این چکمه ها از جنس لاستیک تهیه شده‌اند و مقاومت بسیار بالایی دارند. ارتفاع ساق این چکمه ها بلند بوده و ساق پا را به طور کامل پوشش می دهند.

کفی این چکمه ها از جنس pvc بوده و همین امر باعث می شود مقاومت بسیار بالایی در مقابل مواد شیمیایی، مواد اسیدی، مواد قلیایی، مواد روغنی و بنزینی داشته باشد و در محیط های لغزنده از لغزش پا جلوگیری به عمل می آورد.

استفاده از این چکمه در محیط هایی که با مواد شیمیایی سر و کار دارند لازم و ضروری می باشد.  در قسمت جلویی چکمه از فولاد استفاده شده است که سبب می‌شود از پا در برابر ضربات محافظت کند. استفاده از مواد اولیه با کیفیت در ساخت این چکمه ها سبب شده است تا آن را وسیله‌ای عایق برای الکتریسیته کند که مانع از برق گرفتگی کاربر می شود.  ویژگی های ذکر شده سبب می‌شود که این چکمه برای محیط های صنعتی، نیمه صنعتی و کارگاهی وسیله‌ای بسیار مناسبی شود و برای حفظ ایمنی کارگران مورد استفاده قرار گیرد.

شرکت تولیدی چکمه پلاستیکی اصفهان

شرکت تولیدی چکمه پلاستیکی اصفهان  شرکت تولیدی چکمه پلاستیکی اصفهان با استفاده از مواد اولیه مرغوب و درجه یک توانسته است چکمه هایی را تولید کند که مناسب برای استفاده در محیط های مختلف از جمله محیط های کارگاهی و محیط های صنعتی و غیرصنعتی باشد.

این شرکت ها توانسته اند چکمه هایی را تولید کنند که قابل رقابت با نمونه خارجی آن باشد. همین امر سبب شده است که از واردات آن جلوگیری به عمل آید چرا که مواد اولیه آن توسط شرکت های پتروشیمی در داخل تولید و در اختیار تولید کننده قرار می گیرد. 

دوام و استحکام این چکمه ها از مزیتهای منحصر به فرد آنها می باشد. همین ویژگی موجب شده است که از طرفداران بسیار زیادی برخوردار باشد. همچنین توزیع مناسب در سراسر کشور سبب شده است که به راحتی در دسترس مصرف کنندگان قرار گيرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما