Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 22 in /home/qkrlrmzb/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مراکز عرضه دمپایی پلاستیکی انگشتی با قیمت فوق العاده - لیماگام

مراکز عرضه دمپایی پلاستیکی انگشتی با قیمت فوق العاده

دمپایی پلاستیکی انگشتی در انواع مدل های مردانه، زنانه و بچه گانه در سایزها، طرح ها و رنگ بندی های گوناگون در برندهای متنوعی بر حسب سلایق مختلف تولید می شوند که با توجه به این مواردی که ذکر شد هر یک دارای قیمت های متنوعی می باشند، از طریق این مرکز عرضه می توانید دمپایی مورد نظر خود را در سایز و مدل دلخواه با قیمت فوق العاده و کیفیت ویژه خریداری نمایید.

آیا با انواع جنس های دمپایی انگشتی آشنایی دارید؟

آیا با انواع جنس های دمپایی انگشتی آشنایی دارید؟در خصوص انواع جنس دمپایی انگشتی می توان به جنس پلاستیک، چرم، پارچه، ابری اشاره نمود که البته جنس پلاستیکی هم قیمت مناسبی دارد و هم از قابلیت های مصرف بالاتری برخوردار می باشد.

دمپایی انگشتی جنس پلاستیکی از پرمصرف ترین و پرطرفدارترین نوع دمپایی ها در ایران و سایر کشورهای دیگر به شمار می روند که از عمده دلایل محبوبیت این مدل دمپایی به خصوص در بین جوانان می توان به راحتی در هنگام پیاده روی و جنس نرم و انعطاف پذیر آن اشاره کرد.

از دمپایی های طرح انگشتی می توان هم در محیط داخل منزل و هم بیرون از منزل به خصوص در هنگام مسافرت ها، گردش در کنار سواحل و محیط های باز استفاده نمود.

مهمترین نکته ای که در خصوص انواع دمپایی انگشتی به خصوص جنس پلاستیکی باید بدانید این است که این دمپایی ها را هیچ گاه در معرض نور مستقیم آفتاب قرار ندهید، زیرا قرارگیری در چنین شرایطی می توان منجر به پوسیدگی و تغییر رنگ دمپایی می شود.

ویژگی های دمپایی انگشتی مردانه و زنانه

ویژگی های دمپایی انگشتی مردانه و زنانهدمپایی انگشتی مردانه و زنانه در برندهای متنوع ایرانی و خارجی در بازار وجود دارند که بر حسب جنس و نوع طراحی که دارند هر کدام دارای ویژگی های منحصربه فردی می باشد که در ادامه به مهمترین ویژگی های مشترک انواع دمپایی های انگشتی در مدل های زنانه و مردانه خواهیم پرداخت.

از مهمترین ویژگی های دمپایی مردانه و زنانه انگشتی در برندها و جنس های متنوع می توان به جنس نرم و انعطاف پذیر، طراحی جالب و مناسب، وزن سبک و راحت و قابلیت شستشوی و تمیزی راحت آسان اشاره نمود.

بند دمپایی انگشتی مهمترین قسمت دمپایی است، از این رو کیفیت جنس این قطعه باید به گونه ای باشد که منجر به ایجاد آسیب و تاول در انگشتان پا نگردد و همچنین در برابر پارگی و کشش از استحکام و دوام بالایی برخوردار باشد.

بهترین دمپایی انگشتی پلاستیکی را از کجا بخریم؟

بهترین دمپایی انگشتی پلاستیکی را از کجا بخریم؟دمپایی های انگشتی را می توانید به دو روش آنلاین و یا حضوری در بازار خریداری نمایید، اما از بهترین روش های خرید این محصول که در کاهش هزینه های خرید و اتلاف زمان اهمیت بسزایی دارد می توان به روش آنلاین یا اینترنتی اشاره نمود.

همانطور که گفته شد دمپایی های انگشتی در جنس های مختلفی تولید می شوند که توجه به میزان کیفیت و مرغوبیت جنس و مواد اولیه به کار رفته در تهیه دمپایی و شکل و طراحی آن مهمترین فاکتور در انتخاب بهترین نوع این محصول است.

اما از دیگر نکات حائز اهمیت در خصوص خرید بهترین دمپایی انگشتی می توان موارد زیر را برشمرد:

  • سایز دمپایی: اگر سایز دمپایی کوچک باشد ممکن است بندهای آن انگشتان شما را تحت فشار قرار داده و باعث ساییدگی انگشتان شود و اگر هم سایز بزرگتر انتخاب کنید ممکن است در راه رفتن دچار مشکل شوید.
  • کف دمپایی: این قسمت از دمپایی به طور مستقیم با کف پا در ارتباط است، بنابراین راحتی و نرمی این قسمت از دمپایی بسیار حائز اهمیت می باشد، کفی این دمپایی ها بهتر است کاملا صاف و یکدست نباشد داشتن برجستگی های نازک شیار مانند و پیچ و تاب دار از ایجاد ساییدگی کف پا و تعرق و بوی پا جلوگیری می کند.
  • زیر دمپایی: جهت جلوگیری از سرخوردگی دمپایی مخصوصا بر روی سطوح صاف یا لیز بهتر است زیر دمپایی حالت آج مانندی داشته باشد و کفی آن کاملا تخت نباشد.
  • بندهای دمپایی: جنس این قسمت از دمپایی باید در عین داشتن لطافت و نرمی بالا از دوام و استحکام مناسبی برخوردار باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما